EN

Program Adı

Etkinlik Bilgileri

Adı: CAFE SERENADE

Tarih: 24 Aralık 2023 11:00

Etkinlik: Konser

TOLGA SALMAN & ENSEMBLE ARCHITEK'TÜRK

Tolga SALMAN bandoneon

Hakan ŞENSOY, Nilgün YÜKSEL keman

Beste Tıknaz MODİRİ viyola, Esin TAŞKIN viyolonsel

İlker CANKARA kontrbas, Kandemir BASMACIOĞLU piyano 

 

Program: Astor PIAZZOLA Mumuki, Michelangelo 70, Milonga del Angel, Concierto para QuintetoInvierno Porteño, Aadios Nonino, Oblivion, Libertango

 

Tolga Salman, ülkemizin nadide bandoneon sanatçılarından biri olarak hem ulusal hem de uluslararası düzeyde kariyer yapmış bir isimdir. "Cafe Serenade" adını taşıyan Kahve Konserleri serisinin üçüncü etkinliği, bu değerli sanatçımızı sahnede ağırlayacak. Eşsiz performansıyla bizi büyülemeye hazırlanan Tolga Salman'a, Ensemble ArchiTek'Türk oda müziği grubu eşlik edecek.

Latin Amerika kültürünün ve müziğinin başrolde olduğu bu özel konserde, kahve kültürünün sıcaklığını ve esintisini müziğin ritmiyle bir arada hissedeceksiniz. Tolga Salman'ın bandoneonunun büyülü tınıları, Hakan Şensoy'un kemanının duygusal yorumu ve Ensemble ArchiTek'Türk oda müziği grubunun zarif eşlikleriyle buluşacak.

"Cafe Serenade" adını taşıyan bu etkinlikte, Latin Amerika'nın sıcaklığını ve coşkusunu yansıtan eserlerle unutulmaz bir sabah sizi bekliyor olacak. Kahve Konserleri serisinin üçüncü konserinde, Tolga Salman ve birbirinden yetenekli sanatçılarla birlikte müziğin büyülü dünyasına yolculuk yapmaya davetlisiniz.

 

*Bu konser Kurukahveci Mehmet Efendi sponsorluğunda yapılmaktadır. Katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

Biletler Mobilet'ten satılmaktadır. Bilet fiyatları: 90-100 TL. Biletler 24 Kasım'da satışa çıkacaktır.