EN

Program Adı

Etkinlik Bilgileri

Adı: ŞİRİN PANCAROĞLU arp

Tarih: 31 Ocak 2022 20:00

Etkinlik: Konser

 

31 Ocak Pazartesi – 20.00

ŞİRİN PANCAROĞLU Arp Resitali

 

Program:

 

Ş. PANCAROĞLU         Rast Peşrev “Küllerinden”

                                                                                         

O. RESPIGHI                Siciliana

 

C. SAINT-SAENS          Fantaisie

                                                                                           

A. PIAZZOLLA              Tardecita Pampeana                                                                                                                Dernier Lamento

 

P. HOUDY                   Sonat                                                                                                                                     Allegro Moderato

Lento

Vivo

 

Ş. PANCAROĞLU         Mangolu Panna Cotta

                                   Günaydın Longa

 

 

Yazıldığı zamanın dışında stilistik özellikler barındıran bu programda Şirin Pancaroğlu geçtiğimiz yaz dünyanın pek çok yerinde yaşanan yangınlar esnasında kaleme aldığı "Küllerinden" başlıklı peşrevi ile başlayarak, Fransız besteci Pierick Houdy'nin çok etkili bir ses yelpazesine sahip Arp Sonatı'na uzanacak. Bu aralıkta Respighi, Saint-Saens ve Piazzolla'nın melodik bakımdan zengin ve girift eserlerine yer verecek olan sanatçı, Bora Uymaz'ın bir süit formunda bestelediği "Mavi Derin" başlıklı eserini de seslendirecek.

 

Arasız yaklaşık 60’ sürer.

 

Bilet fiyatları: 50-60 TL

Biletler 24 Ocak’ta satışa çıkacaktır.

 

İZLEYİCİLERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİ: 

-18 yaş üzeri misafirlerimiz etkinliğe gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamalarının güncel olduğundan, HES Kod Ayarları bölümünün altında bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olmalıdır.

- HES uygulaması üzerinden 18 yaş üzeri misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. TC Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.