EN

Program Adı

Etkinlik Bilgileri

Adı: MURAT ERGİNOL keman NİL KOCAMANGİL viyolonsel CEM BABACAN piyano

Tarih: 24 Ocak 2022 20:00

Etkinlik: Konser

24 Ocak Pazartesi – 20.00

MURAT ERGİNOL keman

NİL KOCAMANGİL viyolonsel

CEM BABACAN piyano

 

Program:

D. SHOSTAKOVİCH     Piyanolu Trio No.1 Op.8 (Poeme)

           Andante

J. BRAHMS                  Piyanolu Trio No.1 Op.8

           Allegra con brio

           Scherzo

          Adagio

          Allegro 

Kendi jenerasyonunun önde gelen üç müzisyeni bu duygu dolu muhteşem repertuvarı Süreyya Operası’nın özel atmosferinde seslendirmek için bir araya gelecekler.Murat Erginol, Nil Kocamangil ve Cem Babacan’ın aynı sahnede buluşturduğu ateşlerinin bir parçası olmak için bu konserde müzikseverleri bekliyoruz.

 

Arasız yaklaşık 60’ sürer.

Bilet fiyatları: 35-40 TL

Biletler 17 Ocak’ta satışa çıkacaktır.

-18 yaş üzeri misafirlerimiz etkinliğe gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamalarının güncel olduğundan, HES Kod Ayarları bölümünün altında bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olmalıdır.

- HES uygulaması üzerinden 18 yaş üzeri misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. TC Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.