EN

Program Adı

Etkinlik Bilgileri

Adı: "KAHVE KONSERLERİ" OZAN AKKOL & ECE SÖZER

Tarih: 30 Ocak 2022 11:00

Etkinlik: Konser

 

30 Ocak Pazar – 11.00

“KAHVE KONSERLERİ”

Ozan AKKOL keman

Ece SÖZER piyano

 

Program:

L.v.BEETHOVEN          Sonat No: 9 Op.14 “Kreutzer” 

C.GARDEL                   Por Una Cabeza 

P.SARASATE               Zigeunerweisen Op.20

Süreyya sahnesinin görkemli mimari atmosferi ile bütünleşecek bir başyapıt olan Beethoven Kreutzer sonat ile başlayacak olan konser, tangonun efsane ismi Carlos Gardel'in meşhur tangosu Por Una Cabeza (kadın kokusu) ile devam edecek.Son olarak ise Sarasate'nin Zigeunerweisen (çingene havaları) ile kemanın çingene hali yer alacak sahnede. Müziğin üç farklı tarzının keman repertuarındaki üç farklı eseriyle sunulacağı bu müzik ziyafetine tüm dinleyicilerimizi bekliyoruz.

Arasız yaklaşık 60’ sürer.

Bilet fiyatları: 25-30 TL

Biletler 23 Ocak’ta satışa çıkacaktır.

Kahve Konserleri ‘Kurukahveci Mehmet Efendi’ sponsorluğunda yapılmaktadır.

-18 yaş üzeri misafirlerimiz etkinliğe gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamalarının güncel olduğundan, HES Kod Ayarları bölümünün altında bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olmalıdır.

- HES uygulaması üzerinden 18 yaş üzeri misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. TC Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.