EN

Program Adı

Etkinlik Bilgileri

Adı: "KAHVE KONSERLERİ" CAN ÖZHAN & ÇAĞDAŞ ÖZKAN

Tarih: 23 Ocak 2022 11:00

Etkinlik: Konser

23 Ocak Pazar – 11.00

“KAHVE KONSERLERİ”

Can ÖZHAN keman

Çağdaş ÖZKAN piyano

 

Program:

L.v. BEETHOVEN         Spring Sonata

J. BRAHMS                  No:2 La majör Sonat

F.v. VECSEY               Valse Triste

H. WİENİAWSKİ            Polonaise La Majör

N. PAGANİNİ                Kapris No:24

J. MASSENET              Meditation

P. SARASATE              Zapateado

Başarılı keman virtüözü, eğitimci Can Özhan ve usta piyanist Çağdaş Özkan’ın birlikte gerçekleştirecekleri keman piyano repertuvarının en prestijli ve bilinen eserlerini yorumlayacağı Süreyya Operası Resitali 23 Ocak akşamı saat 20.30 da Süreyya Operası'nda gerçekleşecek. Geniş bir repertuvar sunacak ikili Beethoven, Paganini, Brahms, Wieniawski, Sarasate, Vecsey, Gibi önemli bestecilerin eserlerini seslendirecekler. Bu harika resitali kaçırmayın.

Arasız yaklaşık 60’ sürer.

Bilet fiyatları: 25-30 TL

Biletler 16 Ocak’ta satışa çıkacaktır.

Kahve Konserleri ‘Kurukahveci Mehmet Efendi’ sponsorluğunda yapılmaktadır.

-18 yaş üzeri misafirlerimiz etkinliğe gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamalarının güncel olduğundan, HES Kod Ayarları bölümünün altında bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olmalıdır.

- HES uygulaması üzerinden 18 yaş üzeri misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. TC Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.